Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonumuz

HiKAYEMİZ

Hayal ettiğimiz zaman kalbimizi mutlulukla dolduran, yüzümüzü gülümseten şeyler vardır. Bazen aşk, bazen aileyle yenen lezzetli bir yemek, bazen güzel bir sohbet, bazen de hiç denenmemiş bir şeyi denemek... Bizim için bu listenin en başlarında yer alan bir şey var: pasta!

Yılların deneyimini, sevdiği işi yapmanın heyecanı, yenilikçi bakış açısı ve gençlik enerjisiyle ile buluşturan bir ekip olarak; bizi en çok mutlu eden hayalimizi gerçeğe dönüştürdük ve Premium Gourmet Cake markasını yarattık.

Kalbimizden gelen tarifleri, sektörde 40 yıllık pastacılık deneyimimizle bir araya getirip hem göze hem de damağa hitap edecek şekilde sunuyoruz. Ürünlerimizi sektörün önde gelen markaları aracılığıyla sizlerle buluşturmak bizi ilk günkü gibi heyecanlandırıyor, aldığımız olumlu geri dönüşlerle her gün daha da mutlu ediyor.

Özen ve emekle ortaya koyduğumuz ürünlerimizi, ailesi için yemek yapan bir annenin sevgisi ve gurmelere tadım yaptıracak bir şefin titizliğiyle hazırlıyoruz. Her bir detayını dikkatle planladığımız ürünlerimizin size en sağlıklı koşullarla ulaşması için, tezgâhtan fırına, dağıtım aracından buzdolabına kadar tüm malzemelerimizi yüksek standartlarda seçiyor, tüm süreçleri yasal düzenlemelere uygun olacak şekilde titizlikle planlıyor ve takip ediyoruz.

Biz, güzel tatların hissettirdiği mutluluğa ve güzel anılara inanan bir aileyiz. Aramıza hoş geldiniz!

OUR STORY

When we imagine there are things that fill our hearts happily, make our faces smile. Sometimes love, sometimes a delicious meal with the family, sometimes a nice conversation with friends, sometimes a new try something that has never been tried... For us, there is something at the top of this list: cake!
As a team we are happy to work together with years of experience without losing the excitement of doing what we love, with innovative and creative perspective and full of youth energy; we made our most happy dream come true and created the Gourmet Cake brand.

We combine the recipes from our heart with our 40 years of pastry experience in the sector to meet and exceed customer’s expactation by appealing to their taste buds and eye.

We are happy and excited like the first day to deliver our gourmet products to our tasteful customers through the leading brands of the sector. We are proud to get positive feedback from you and our dealers. Our commitment to clean and quality ingredients as well as quality and high standards of oven, fridge and distribution vehicle definitely set us apart from our key competitors. We take great pride in knowing where our ingredients come from!
We follow all the details of processes in compliance with the legal regulations in order to ensure that all of our products are carefully planned to reach you under the most healthy conditions.
We are a family believing in the happiness and good memories of good tastes. Enjoy our cakes!